O mně

Téměř 30 let pracuji jako OSVČ – to samo o sobě přinese postupně člověku do života samostatnost, zodpovědnost, neustálou potřebu sebevzdělávání se a aktivní přístup při hledání nových příležitostí a možností. Věnovala jsem se překladatelství a tlumočnictví (německý jazyk), lektorské činnosti, několik let i obchodu, mám zkušenosti s poradenstvím pro řízení lidských zdrojů ve firmě. Ve většině činností byla obsažená práce postavená na komunikaci s lidmi, jejich motivaci a vedení k určitému cíli. Posledních 20 let jsem se ve svém osobním rozvoji mimo jiné zaměřovala i na cílené změny své osoby na místech, kde jsem nebyla se sebou úplně spokojená, takže vím, že když se opravdu chce, tak jde skoro všechno.

Absolvovala jsem státní zkoušku z pedagogiky a psychologie. Věnovala jsem se systematicky samostudiu, navštěvovala jsem různé kurzy a vzdělávací semináře, které postupně směřovaly k tomu, abych se mohla naplno věnovat koučinku. Akreditovaný kurz koučinku jsem absolvovala u Mindset academy.

V neposlední řadě měly na můj osobní rozvoj vliv i životní události, které byly někdy nelehké. Před několika lety jsem prodělala vážnou nemoc- naštěstí s tím nejlepším možným koncem. Tato zkušenost mě posílila a „probudila“ a poznání, které jsem z ní vytěžila, mi přineslo vnitřní klid, vyrovnanost, nadhled a troufnu si říci, že i pocit vnitřní spokojenosti a štěstí– to vše tolik potřebné pro práci s lidmi.

Stále se vzdělávám. V posledním čase se věnuji hlavně studiu pozitivní psychologie (např. budování života postaveného na silných stránkách).

Moje motto je: Nikdy není tak, aby nemohlo být ještě lépe. A v tom Vám mohu být nápomocná. Těším se na Vás.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem O mně

Komentáře nejsou povoleny.